top of page

Kaffee Token

Birlikte yaratabilen, kazanabilen ve eğlenebilen insanlar için kahve, sıcak ve bağlayıcı bir etkiye sahiptir. Kaffe Token projesi de bu birlikte ilerleyen topluluğu kurabilmek için oluşturuldu. Bu projedeki grupların bir araya gelerek farklı tatları ve mekanları keşfetmeleri keşfederken de eğlenmeleri amaçlanmaktadır. Siz de bu topluluğa destek ya da dahil olmak isterseniz Kaffe Token alabilirsiniz. Sahip olduğunuz Kaffe Tokenlar ile sadece kahve içmekle kalmayıp yeni deneyimler de yaşayabilirsiniz.

4 (1).jpg

Kaffe Token sahiplerine kahve tarlalarında ve üçüncü nesil kahve dükkanlarında farklı fayda, eğlenceli ayrıcalık ve öncelikler sunacağımız bir "utility token"dir. Kaffe Token, bir sadakat puanı olarak çalışmakla birlikte aynı zamanda kripto varlık borsalarında işlem görebilmektedir. Dolayısıyla KAFFE TOKEN'larınızı farklı dönemlerde yapılacak kampanyalarda kazanma şansı elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda kripto varlık alım- satım platformlarından alıp satabilirsiniz.

Bununla birlikte benzersiz bir dijital varlık tipi olan NFT'ler yine token ekonomisi içerisinde alınıp satılabilir dijital varlıklar olarak yer alacaktır. KAFFE NFT koleksiyonları sahiplerine aktif ve pasif token geliri yaratma konusunda faydalar sunarken aynı zamanda kaffe token ekonomisine dair ayrıcalıklara öncelikli katılma imkanı sağlayacaktır

bottom of page